KURSY

SZKOŁA masażu leczniczego całego ciała oraz AKUPRESURY/ REFLEKSOTERAPII   STÓP

 

25 LAT TRADYCJI!

 

AKUPRESURA STÓP – 3 DNI (PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA) – 1800 ZŁ.

MASAŻ LECZNICZY CAŁEGO CIAŁA – 4 DNI (PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK) – 2400ZŁ.

CENA ZA OBA : 3900ZŁ.

 

W CENĘ WLICZONO CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE, ZAKWATEROWANIE ORAZ BOGATE MATERIAŁY SZKOLENIOWE.

42 LATA DZIAŁALNOŚCI, 25 LAT TRADYCJI SZKOLENIA 1200 UCZNIÓW PRACUJĄCYCH Z POWODZENIEM NA CAŁYM ŚWIECIE


NASZE CERTYFIKATY UPRAWNIAJĄ DO OTWORZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ


GWARANTUJEMY NAJWYŻSZY POZIOM SZKOLENIA


 

Naszym atutem jest profesjonalizm, długoletnie doświadczenie, najwyższy poziom oraz uczciwość.

Kursy kończą już pracujące w zawodzie osoby, pragnące podnieść swój poziom ale i zupełnie amatorskie chcące pomóc rodzinie i najbliższym albo zdobyć nowy zawód. Każdemu pomagamy.


Zajęcia prowadzi międzynarodowej klasy i sławy mistrz
Krzysztof R. Lewandowicz


 NAJBLIŻSZE TERMINY:

Akupresura/refleksoterapia stóp:   

31.03. – 02.04.2023

Masaż leczniczy całego ciała :

Masaż leczniczy całego  ciała z akupresurą stóp:

Krzysztof R. Lewandowicz

Poznajcie sylwetkę tego, u którego chcecie czerpać wiedzę, uczcie się u źródła.

Z wielką pasją prowadzę kursy akupresury/refleksoterapii stóp, szkoleniom poświęciłem swoje zawodowe życie.

Podchodzę do tematu bardzo poważnie, szkoląc ludzi, traktuję na równi, tych którzy chcą pracować zawodowo jak i tych, którzy chcą nauczyć się rzemiosła do celów prywatnych, by pomóc rodzinie i najbliższym. W zasadzie nie ukrywam nic z poznanej przez 42  lata na świecie wiedzy. Nie jestem zazdrosny, że ktoś może być lepszy ode mnie, z każdego takiego byłbym dumny. Otrzymujecie zatem  tajniki z pierwszej ręki, od praktyka „walczącego na pierwszym froncie”  za takiego się uważam.

 

Napisałem wiele książek na temat stóp, akupresury / refleksoterapii i masażu, w których zawarłem tysiące receptur ćwiczeń, chwytów i tajemnic, jakich trudno byłoby znaleźć  w innych książkach. Próżno by ich szukać na półkach księgarskich. Można je zamówić bezpośrednio u mnie. Podjąłem decyzję o sprzedaży wysyłkowej, książek, filmów, gdyż w przeszłości wielokrotnie zostałem oszukany przez hurtownie, wydawców etc. Innym powodem, iż popularność medialna nie była dla mnie najważniejsza a „skuteczność w terapii” jest fakt, że nie chciałem by moje książki i filmy dvd – ginęły w zalewie codziennej literatury i wyścigu szczurów, jakim od lat podlegają książki, płyty i kasety. Dziś najlepsze, jutro drugie a  pojutrze na najniższej półce, bo idzie nowe… zbyt dużo trudu zadałem sobie, by zebrać tysiące doświadczeń porad, receptur i sposobów, które poznawałem na całym świecie.

 

Pragnę je przekazywać prawdziwie zainteresowanym, chcąc uniknąć „wyścigu” o sensację, coraz to nowo budowane teorie, bo taka jest tendencja i zapotrzebowanie tłumu. A przecież anatomii, ortopedii, zasad ruchu zmieniać dla potrzeb mody nie można, to wszystko już wymyślono i nie wolno poprawiać natury ani Pana Boga. Zamiast tego wyścigu wzoruję się na najlepszych, mówiących:
  • „róbmy swoje” w. Młynarski i nie staram się
  • „to już piąte koło jakie wymyślił w tym tygodniu”  A. Mleczko
Jestem tradycjonalistą, rzemieślnikiem w zawodzie, trzymającym się pewnych zasad ale i człowiekiem otwartym, przez lata poznawałem przecież różny świat.

 

Podczas kursów, szkoleń, które odbywają się we wspaniałej atmosferze, przyjeżdżający do nas ludzie są zadowoleni i potwierdzają to nieprzerwanie od 25 lat. Kursanci z różnych stron kraju i europy wymieniają swoje doświadczenia, także te  życiowe, można się więc nauczyć czegoś więcej.

 

Jestem nauczycielem akupresury stóp/refleksoterapii i masażu z 42 letnim doświadczeniem, który wyrósł na bazie zawodowego instruktora sportowego, którym byłem wcześniej ze specjalnościami sportów siłowych, walki i rekreacji. Doświadczenie ze sportu pomaga mi w leczeniu ruchem i przekazywania kursantom właściwych postaw, chwytów w pozycjach, siedzących, stojących, leżących, tak by chronili własną sylwetkę.

 

Uczę właściwych postaw uchronienia stawów od przeciążenia podczas pracy, słabych, kruchych kobiet, by nie musiały używać siły – a techniki i sposobu by skutecznie wymasować, akupresurować kogoś, kto jest o wiele cięższy, większy, twardszy. Przerażającym jest fakt, że tych podstaw i postaw nie uczy żadna szkoła, dla mnie to 70% programu. Sport i rzemiosło trenerskie dopomogło mi w tym. Nauczenie postaw i nabycie umiejętności dziesiątków chwytów, to  zadanie dla moich uczniów 42 lata w tym 12 poza ojczyzną uformowały mnie – w swoim życiu miałem tę przyjemność, tylko  jeden rok pracować jako obywatel w socjalistycznej firmie. Pozostałe lata wymusiły we mnie samodzielność, którą opanowałem perfekcyjnie.

 

Podczas kursu setki razy dochodzę do każdego: poprawiam dłonie, palce, stawy, demonstruję aż do skutku ułożenie ciała i chwyty. Jestem praktykiem w zawodzie a nie wykładowcą zza biurka. Odpowiadam na setki pytań jakie zadają mi kursanci np. Jak założyć działalność gospodarczą, jak się reklamować i zdobywać klientów i dawać sobie radę w różnych sytuacjach.

 

Wspomniana już moja samodzielność życiowa od 14 roku życia – procentuje wiedzą, którą przekazuję uczniom. Dzwonią do mnie po wielu miesiącach i latach, ciągle pytając i  radząc się. Ja kiedyś, chcąc poznać nowy ot choćby jeden chwyt, przemieżałem „nie licząc kosztów” tysiące kilometrów, dobrze już znając masaże ale ten jeden chwyt, który poznałem – był przysłowiową „kropką nad i”.

 

Należy pamiętać, że społeczeństwo nasze i w całej Europie starzeje się.  Zawód terapeuty, masażysty lub specjalisty od stóp ma niezwykłą przyszłość. Coraz więcej ludzi będzie wymagało pomocy. Ale powiem też, że jest to trudny zawód, wymagający zaangażowania, serca, koncentracji i lubienia drugiego człowieka bez względu na wiek.

 

Będzie potrzeba większej liczby terapeutów, dbających o tych starszych ale i młodszych ludzi. Pracy więc nie zabraknie, zważywszy na fakt, że służba zdrowia przeżywająca kryzys będzie miała im mniej do zaoferowania albo do zaoferowania za coraz większe pieniądze. Takie są fakty.

 

Chciałem nadmienić, że spośród 1200 moich uczniów, znajdują się ludzie od 18 do 85 roku życia  z powodzeniem pracujących na całym świecie. Zapraszam zainteresowanych nauką/rzemiosłem jakim jest masaż i akupresura do Ustki, by uczyć się u źródeł, nie narzekając, że jest za daleko. Do nas przyjeżdżają ludzie z najdalszych stron kraju i europy (Danii, Niemiec, Szwecji). Przyjeżdżają wybrańcy, niektórzy opowiadają, że wybierali się przez kilka lat, aż wreszcie trafili. Ponadto wielką atrakcją jest klimat morski, jaki zawsze sobie chwalą.

 

PROWADZĘ SZKOLENIA NAWET DLA MAŁYCH GRUP 4-6 OSÓB

KURSY PROWADZIMY CYKLICZNIE PRZEZ CAŁY ROK, PYTAJ O TERMINY.