O AUTORZE


Krzysztof R. Lewandowicz


autor

To osoba posiadająca bogatą wiedzę i doświadczenie terapeutyczne. Szczególną uwagę poświęcił stopom i ich znaczeniu dla zdrowia. Wystarczy nadmienić, że wymasował i zdiagnozował ich ok. 220 tys.

 

Wiedzę i doświadczenie zdobywał w wielu międzynarodowych szkołach, ukończył wiele kursów, pracował w najlepszych zachodnich klinikach. Swoje życie związał ze sportem i medycyną – jest aktywnym instruktorem: sportów walki i siłowych. ta bogata wiedza pomaga mi w doradzaniu ludziom, którzy stracili sprawność lub nie dostali jej od natury – by leczyć ich kinezoterapią, leczeniem ruchem (ćwiczeniami). Przez lata poznawał tajemnice ludzkiego ciała. Stopy i rozmieszczone na nich receptory uznał za niezwykle ważne w zapobieganiu i leczeniu schorzeń i chorób.

 

Jego filozofia “witalnego odprężenia” to połączenie wiedzy Wschodu, medycyny naturalnej i współczesnej. Swoje życie poświęcił i podporządkował wielkiej pasji – pomocy innym poprzez akupresurę, masaż i ćwiczenia oraz doskonaleniu innych, szkolenie następców, wydawanie publikacji, filmów z naturalnymi, domowymi kursami samoleczenia.

 

“W pisanie moje – jak twierdzi Lewandowicz – wtopiona jest dusza i autentyczne możliwości tych, do których kieruję książki”.

 

Życiorys człowieka, który można by rozdzielić na kilka innych. Tak przez wiele lat wyrastał mistrz zawodu.

 

Potrafi ze stopy odczytać wszystko: stan zdrowia człowieka postawić perfekcyjną diagnozę zdrowotną a także powiedzieć co może nastąpić w jego organiźmie, stawach w przyszłości. Wie o stopach prawie wszystko, tej wiedzy poświęcił swoje zawodowe życie, „stopa jest jak lustro” stało się jego kredem.

 

Jego dłonie poszyte są dookoła licznymi szwami, docenione setkami pisemnych podziękowań wdzięcznych ludzi , którym przywrócił sprawność i zdrowie, zanim jednak wymasował , tę niewiarygodną armię stóp, po różnych niestandardowych wypadkach jego dłonie były połamane, wisiały dosłownie na skórze z poprzecinanymi ścięgnami a noga była do amputacji powyżej kolana gdyż nie nadawała się do dalszego leczenia.

 

Mimo tych tragicznych przejść przez 25 ostatnich lat wyszkolił na masażystów około 1200 osób, pracujących z powodzeniem na całym świecie. Od 24 lat co roku klasyfikowany przez branżowe pisma i targi zajmujące się medycyną naturalną w setce (alfabetycznie) najskuteczniejszych terapeutów w kraju.

 

Człowiek, który poświęcił stopom życie, specjalista od akupresury, twierdzi, że stopy są równie ważne jak serce.