WSTYDLIWE PAŃSTWO, zawsze COŚ CHCE UKRYĆ

Zawsze bolał mnie F A K T, że późnym wieczorem podaje się w mas-mediach jakieś święto, które właśnie mija… Dzisiaj o godz. 22:35 dowiedziałem się, że jest święto położnych . . . Dzień minął. Kto docenia położnych . . . ?

Czy tak powinno się ogłaszać święto – jakiegoś zawodu lub czegoś ważnego.

Przez wiele lat słyszałem, że właśnie minęło święto lub dzień dla niepalących, dzień uprzejmości, dzień bez samochodu, dzień bez czegokolwiek.

Ogłoszenie święta albo D N I A, które ma coś oznaczać, co też ma być nauką – dla ludzi, powinno odbywać się co najmniej dzień  W C Z E Ś N I E J  albo o wiele wcześniej a nie jak coś przeminęło.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *