Zostaw komentarz
Zaktualizowano maj 20, 2015
WSTYDLIWE PAŃSTWO, zawsze COŚ CHCE UKRYĆ
Zawsze bolał mnie F A K T, że późnym wieczorem podaje się w mas-mediach jakieś święto, które właśnie mija… Dzisiaj o godz. 22:35 dowiedziałem się, że jest święto położnych . . . Dzień minął. Kto docenia położnych . . . ?
Czy tak powinno się ogłaszać święto – jakiegoś zawodu lub czegoś ważnego.
Przez wiele lat słyszałem, że właśnie minęło święto lub dzień dla niepalących, dzień uprzejmości, dzień bez samochodu, dzień bez czegokolwiek.
Ogłoszenie święta albo D N I A, które ma coś oznaczać, co też ma być nauką – dla ludzi, powinno odbywać się co najmniej dzień W C Z E Ś N I E J albo o wiele wcześniej a nie jak coś przeminęło.
Najnowsze komentarze